Cateringové služby

Ak plánujete svadbu, oslavu či večierok, sme ideálnym partnerom

na cateringové služby. Nie len pre našu domácky ladenú kuchyňu,

ale aj pre naše dlhoročné skúsenosti a profesionalitu.

Pozrieť si služby

Catering kdekoľvek

Catering na vami vybratom mieste

Dáme vám na mieru vyskladanú ponuku jedál ako aj poskytované cateringové služby. Či už na svadby, rodinné oslavy, alebo firemné akcie v okolí Senca a Bratislavy. Povedzte len kde a kedy.

Catering na Dolnom majeri

Ak si pre svoju svadbu, oslavu či večierok zvolíte priestory Dolného Majera v Senci, sme ideálnym partnerom na cateringové služby. Nie len pre našu domácky ladenú kuchyňu pre takéto príležitosti, ale aj pre našu dlhoročnú spoluprácu a blízkosť. Naša kuchyňa je totiž súčasťou tohto areálu. V teplých mesiacoch vieme pre vás urobiť aj skvelú garden party pod korunami našich stromov, kde je ideálny tieň a jedinečné súkromie.

Catering u nás

Fancy catering

Fancy catering u vás alebo u nás

Našou inšpiráciou pri jeho tvorbe je fine dining, vychádzajúci z našich streetfoodových koreňov. Môžete sa pri ňom tešiť na kombinácie plné dominantných chutí od zábavného fingerfoodu až po teplú kuchyňu v prekvapivom šate.Vzhľadom na vyššiu náročnosť na prípravu a dopravu, sú tieto naše cateringové služby vhodné na rauty či oslavy v okolí Senca a Bratislavy.

Explózia chutí…

Čo o nás povedali?

Chcem sa vám dodatočne poďakovať za perfektný a profesionálny catering na našej svadbe v Dolnom Majeri. Jedlo bolo nepopísateľne dobré a krásne servírované. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme, robíte to skvelo!“

Vrelo odporúčam. Narodeninová oslava vďaka týmto skvelým a šikovným ľuďom dopadla na výbornú.“

Ďakujeme za výborný svadobný catering a vlastne za celú komunikáciu a ochotu. Bolo to skvelé, hostia si všetko chválili! Doporučujem :).“

Najlepšie svadobné menučko, aké si môžeš priať:) Ďakujeme pekne, všetkým veľmi chutilo!“

Sympatickí nadšenci v prevedení profesionálne pôsobiacich gastronómov… Originalita, servis a k tomu výborná chuť, konzistencia a štruktúra jedla.

Všetko to vás robí tým najlepším riešením pre akúkoľvek udalosť. Vrele odporúčam a ešte raz ďakujem za gastronomický zážitok na včerajšej svadbe v Stodole. Prajem veľa úspechov.“

Rezervujte si naše cateringové služby

Dáme vám na mieru vyskladanú ponuku jedál ako aj poskytované cateringové služby. Či už na svadby, rodinné oslavy, alebo firemné akcie v okolí Senca a Bratislavy. Povedzte len kde a kedy.