Poľná kuchyňa

Poľná kuchyňa = Martin. Teda takto sa to dá povedať v skratke. 

Pozrieť si služby

Martin the Chef

Poľná kuchyňa = Martin. Všetky jedlá vymýšľa Martin sám. Každé naše jedlo je jedinečné a pochádza z kulinárskej fantázie Martina. Aj keď je vyštudovaný politológ, na začiatkoch sa učil u najväčších slovenských kuchárov a veľkou inšpiráciou bola pre neho jeho babka, ktorá viedla maličký hotel v Spišskom Podhradí. Varenie je pre neho vášňou a každé jedlo doladí do detailov podľa svojich chutí, ktoré má riadne vycibrené.

Kulinárska fantázia

Pri varení a tvorení receptov naplno zapájame fantáziu. Aby sme vykúzlili jedlo, ktoré poteší oko a ukojí chuťové bunky.

Domácke jedlo

Pamätáte si ešte to jedlo, ktoré pre vás varila babička? Chutilo jedinečne a voňalo domovom. A presne takto varíme aj my, po domácky a s láskou. 

Profesionálne služby

Aj domácke jedlo môže byť pripravované profesionálne. A takisto môže byť profesionálne servírované. Naši spokojní zákazníci sú živým dôkazom. 

Prečo práve my?

Jedlá varíme osobne my. Servis poskytujeme osobne my. Varíme po domácky, služby poskytujeme profesionálne. Okrem podujatí, kde ponúkame naše najmä naše signature jedlo Fish&Chips si môžete objednať naše cateringové služby. 

Ochutnajte náš svet…

rokov skúseností

špeciality

Chef

Čo o nás hovoria?

“ Vrelo odporúčam! Narodeninová oslava, ktorá vďaka týmto skvelým a šikovným ľuďom dopadla na výbornú.
Bohužiaľ sa nikomu z nás sa nepodarilo odfotiť jedlo, kedže sa nedalo odtrhnúť od taniera.“

Ďakujeme za výborný svadobný catering a vlastne za celú komunikáciu a ochotu. Bolo to skvelé, hostia si všetko chválili! Doporučujem.“

Ďakujeme za fantastické fish&chips v sobotu pred starou Tržnicou. Veľa sme o vás čítali, tak sme chceli konečne osobne skúsiť a boli sme nadšení. Chutná rybka, fantastické cestíčko, dobré hranolky a super doplnky s hráškom a majonézou, mňam. Veľmi sme si pochutili.“

Najlepšie fish&chips, aké som kedy mala. A keď toto povie aj moja polovička z Anglicka, tak to tak musí byť :).“

Chcem sa vám dodatočne poďakovať za perfektný a profesionálny catering na našej svadbe v Dolnom Majeri. Jedlo bolo nepopísateľne dobré a krásne servírované. Ešte raz veľmi pekne ďakujeme, robíte to skvelo!“

Dnes som na street food park dala zabaliť fish and chips kolegyniam. Reakcia? Nikdy v živote nič lepšie nejedli a ja sa k ich názoru pripájam. Mňááám!“

Rezervujte si naše cateringové služby 

Dáme vám na mieru vyskladanú ponuku jedál ako aj poskytované cateringové služby. Či už na svadby, rodinné oslavy, alebo firemné akcie v okolí Senca a Bratislavy. Povedzte len kde a kedy.